Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 211 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

@zymann0 2015

User
2
Gönderiler
13200
Takipçi
Diğer Kategoriİlk Eposta - Bu nedir?
Yok

Kurucu Eposta - Bu nedir?
Var

2015 Yılında Kurulan 13k Instagram Maın Hesap

355 TL
Satıcı Bilgileri
qeyssx
qeyssx

5 Puan (1 işlem)


Son Aktivite:
17 gün önce

Üyelik Tarihi:
Mayıs 2020

İnstagram 2015 veya 2016 yılında açıldı son zamanlarda yaklaşık 1 yıldır işlerim yüzünden instagram kullanmamaya başladım. Hesabım 6 aydan fazla geçici olarak dondurmuştum. Hesabımı kullanmadığım için satmaya karar verdim. İlk mail veremiyorum sebebi ise o mail hesabım iş ve diğeri sebeplerden dolayı maalesef veremiyorum. Takipçi gelirsek sadece 4k bot basıldı, hesabı geri alma söz konusu bile değildir kullanmadığım için satıyorum zaten hayatımdan çıkmasını istiyorum hesabımın böyle hesap bulmak gerçekten zor alan kişiye şimdiden hayırlı olsun diliyorum. Aklınızda hesap hakkında sormak istediğiniz bir şey varsa mesaj atıp sorabilirsiniz.

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?