2012 Kurulumlu 33k Kişisel Hesap Full Organik

Hesap adı
: ene * * * * * * * Gör
Takipçi
: 32549 (33K)
Kategori
: Diğer Kategori
Gönderi sayısı
: 0
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2012
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Yok (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Satıcı aktiflik testine izin veriyor. Aktiflik testinde; transferi yapılan hesap gizliye alınır, bir gönderi bir de hikaye paylaşılarak 24 saatlik etkileşim oranı kontrol edilir. Paylaşılacak gönderi için satıcının onayı alınır.
90% - 29K
1% - 325
10% - 3K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Kişisel hesap olup yabancı bir hesaptır. Full organik olup herhangi bir bot yoktur fakat hesap uzun zamandır kullanılmadığından aktiflik biraz düşmüştür.Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

25275    |    5
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

5278    |    12
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

13269    |    0
Teklif verebilmek için giriş yapmalısınız!

Enesgencelli
Enesgencelli (#16923)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
8 gün önce

Üyelik
Kasım 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 32549 (33K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 460 TL dir. Hesap 2012 yılında açılmış olup, 90% organik takipçi, 1% türk takipçi ve 10% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.