Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 267 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

✅200k ilk mailli projelik e-ticaret hesap✅

Hesap adı
: me * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 200000 (200K)
Kategori
: E-ticaret
Gönderi sayısı
: 0
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2017
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Aktiflik Yok
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


[ Hesabınızı medyauzman güvencesiyle satın alın kafanız rahat olsun Herhangi bir konuda satıcı olarak desteğimi sonuna kadar vermekteyim ]

• İlk ve Kurucu maili ile verilcek olup hiçbir güvenlik sıkıntısı olmayan daha önce engel/ihlal yemeyen temiz kaliteli hesaptır.

• 2017 Yılında açılmış Eski tarihli kaliteli olup işlem limitleri yüksek, takip etme - takipten çıkarma - gönderi story paylaşım vs. engeli söz konusu olmayan gelişmeye hazır hesaptır.

• Piyasada satılan bot takipçilerden değildir. Takipçilerimizde kesinlikle silinmez / düşmez içiniz rahat olsun Minimum miktarda unfollow ( takipten çıkma yasanabilir )

• Hesabımız daha önce hiçbir sebepten başkası tarafından kullanılmadı. Siz Müşterilerimize özel Projelik İşleriniz için Reklama Açık şekilde tasarlanıp satışa sunuldu. 0 Tertemiz hesaptır İlk Kullanıcısı siz olucaksınız.

• Hesabımız Projelik E-Ticaret kullanımlarınız için çok uygundur. Uzun vadede Takipçilerin düşmemesi Hesabın Kapanmaması gibi durumlar önem arz etmektedir bizim hesabımızda öyle sıkıntılar yaşamazsınız. Bu sebeple kolay ödeme almanız reklam sponsorluk vs. buyuk avantajlar barındırır.

• Hesabımızın aktifliği yok denecek kadar azdır. Piyasada aktif hesap bulmanız zordur ve bulsanızda fahiş fiyatlardır. Aktif hesap alıp geçmiş engel/ihlal/reklam sorunları etkileşim düşmesi yaşayıp paranızın boşa gitmesi yerine Uygun fiyatlı, Temiz Güvenli ve düşmeyen takipçili hızla büyüyebilen bir hesap almanız en iyisidir. Kalan bütçenizi reklama ayırarak Kolayca Aktiflik kazandırabilirsiniz bu duruma müsait bir hesaptır.

• Kullanıcı Adı ve Hesap Adı Sorunsuzca değişebilmektedir hiçbir engeli yoktur.

• Hesabımızda hiçbir Engel/İhlal/Ceza/Spam gibi engeller sıkıntılar yoktur temiz hesaptır.

• Tüm kullanımlar, Projelik / Kişisel / Blog / Butik / Söz / E-Ticaret / Şirket Hesabı vb. için uygun hızla büyüyüp gelişen hazır hesaptır.

• İşletme, İçerik Reklam Ayarları vs. hiçbir sıkıntısı yoktur Alıp istediğniz profile çevirebilirsiniz.
295TL
✅1k ilk mailli %100 türk %70 kadın kitle hesap✅

Instagram

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

20374    |    0
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

7631    |    7
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

7849    |    0
medyauzman
medyauzman
(Uye ID #16869)


Aktivite
51 dakika önce

Üyelik
Kasım 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 200000 (200K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1160 TL dir. Hesap 2017 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 80% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.