Bu ilan düzeltmesi için satıcıya geri gönderilmiştir!

Üzülmeyin, buna benzer tam 368 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

1k Beşiktaş sayfası satılık

Hesap adı
: 19 * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 1500 (2K)
Kategori
: Spor ve Fitness
Gönderi sayısı
: 400
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2023
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Çok Yüksek
♀‍
♂‍
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Sayfamız reels sayfasıdır.Keşfet açıktır.1500 takipçisi olup,hikaye izlenmeleri “minimum” 500-600 arasında oluyor.Acayip aktif bir hesaptır.Beşiktaş beste sayfası olarak kullanıldı.Genel bir spor sayfası veya futbol sayfası olarak devam edilirse takipçi düşmez ancak farklı bir takım sayfası olursa (Fenerbahçe,Galatasaray vb) düşer.

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

8193    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

8319    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

6729    |    0
1903besteleri
1903besteleri
(Uye ID #70236)


Aktivite
8 gün önce

Üyelik
Ocak 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 1500 (2K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 195 TL dir. Hesap 2023 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.