[email protected] 0850 888 0537
Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 340 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

19 K Aşırı Aktif Her Post Keşfette Söz Sayfası

Hesap adı
: dev * * * * * * * Gör
Takipçi
: 19428 (19K)
Kategori
: Diğer Kategori
Gönderi sayısı
: 41
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2021
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
100% - 19K
Yüksek
30% - 6K
40% - 8K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Merhaba

19 K Aşırı Aktif Her Post Keşfette Söz Sayfası

Kullanıcı adı: devrantvit

Takipçi sayısı: 19 K

Takip edilen sayısı: 1.979

Gönderi sayısı: 41

Türk/Yabancı takipçi oranı: %30 Türk (sayfanın etkileşimleri beğenileri izlenmleri vs. full türk takipçilerden oluşuyor. Keşfetten erişim aldığı için )

Açılış tarihi: 02.05.2021

İlk/Kurucu mail : mevcuttur.

Engel vs herhangi sorun var mı ? : Yok

Kullanıcı adı değiştirilir mi ? : Evet


Etkileşimlerinide görsel olarak paylaştım inceleyebilirsiniz. Aktif keşfet sayfasıdır. Çokta uygun fiyata verilecektir.Size bu sayfa uygun değilse whatsaptan iletişime geçerek diğer hesaplarımıza da göz atabilirsiniz.


Detaylı bilgi ve iletişim için Whatsapp: wa.me/905458409650

Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir. Gerçek etkileşim oranını öğrenmek için aktiflik testi talep etmelisiniz.


1155TL
16.1 K Aşırı Aktif Türk Takipçili Milyonluk Erişim Alan Mizah Keşfet Sayfası

Instagram
242TL
1.1 K Aktif Her Post Keşfette Mizah Sayfası

Instagram

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

7820    |    15
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

4427    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

28627    |    5
V.I.P Satıcı
Yunus026
Yunus026
(#107 adet işlem)

Aktivite
6 dakika önce

Üyelik
Temmuz 2019

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 19428 (19K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 489 TL dir. Hesap 2021 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 30% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.