Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 336 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

19.7k Multi Aktif Keşfet Söz Hesabı Satılıktır

Hesap adı
: tat * * * * * * * Gör
Takipçi
: 19772 (20K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 1258
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Yok (Bu nedir?)
Satıcı aktiflik testine izin vermiyor. Aktiflik testinde; transferi yapılan hesap gizliye alınır, bir gönderi bir de hikaye paylaşılarak 24 saatlik etkileşim oranı kontrol edilir. Paylaşılacak gönderi için satıcının onayı alınır.
90% - 18K
90% - 18K
50% - 10K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


İLAN DETAYLARI  • Takipçisi oturmuş hesaptır.

  • Gençler sürekli aktif zaten incelersiniz sayfayı.

  • Postları kendim inShot programından hazırlıyorum ama alıntı yapıp etiket atarak başkalarının gönderilerini de atabilirsiniz onlar da tutuyor.

  • Başka bir konsepte çevirmenizi önermem bu tip söz sayfaları kıymetlidir takipçileri sürekli birbirlerine gönderiyor gönderileri.

  • Son 1 haftada gönderilerin paylaşım oranı 37.043'tür.

  • Beğeni oranı 93.804'tür.

  • Kaydetme oranı 52.958'dir.

  • Yorum oranı 1786'dır.


not: Keşfetler asıl gece ortaya çıkıyor akşam saatlerinden sonra keşfetlere düştüğü için sabah kalkınca etkileşimler daha artmış oluyor.
9.5 Milyon izlenmiş ve onun dışında milyonlarca ve yüzbinlerce izlenmiş reelsler vardır. Onlardan da binlerce takipçi getiriyor.


Reels hesabı olarakta kullanılabilir.

Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir.
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

25438    |    5
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

13408    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

3361    |    0
gokenim
gokenim (#23670)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
20 gün önce

Üyelik
Mart 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 19772 (20K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1799 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 90% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.