[email protected] 0850 888 0537
Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 428 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

14k Takipçili Çok Aktif İnstagram Hesabı

Hesap adı
: mer * * * * * * * Gör
Takipçi
: 13975 (14K)
Kategori
: İş ve Finans
Gönderi sayısı
: 764
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2016
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Yok (Bu nedir?)
Revert maili
: Yok (Bu nedir?)
100% - 14K
Yüksek
20% - 3K
90% - 13K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


ORGANİK TAKİPÇİLİ HESAPTIR
BİZZAT KENDİM KULLANDIĞIM HESAPTIR
MAİLİ VERİLMEYECEK İNSTAGRAM HESABI
SORULARINIZ İÇİN SİTEDEN MESAJ ATABİLİRSİNİZ
Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir. Gerçek etkileşim oranını öğrenmek için aktiflik testi talep etmelisiniz.


787TL
82k Takipçili 212k Beğenili 5m İzlenmiş Canlı Ve Para Kazanma Açık Tiktok Hesabı

Tiktok

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

15945    |    0
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

4782    |    6
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

4794    |    0
MertAydinMedya
MertAydinMedya
(#32 adet işlem)

Aktivite
55 dakika önce

Üyelik
Şubat 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 13975 (14K) takipçi sayınına sahip bir Tiktok Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 150 TL dir. Hesap 2016 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 20% türk takipçi ve 90% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Tiktok Hesabını beğenmediyseniz Satılık Tiktok Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Tiktok Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Tiktok Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.