Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 167 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

133k takipçili instagram hesabı

Hesap adı
: Ko * * * * * Gör
Takipçi
: 133000 (133K)
Gönderi sayısı
: 280
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2021
Takip Edilen
: 1
Meta Verified
: Aktif değil
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Takipçi Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: İş ve Finans
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : 3 gönderi kaldırıldı

Hesabım ful aktiftir. Emek hesabım ve takipçilerin çoğu Türk ve aktiftir. Çok fazla reklam alıyorum ve emek hesabıdır. YouTube kanalımın hesabıdır alan kişinin kullanıcı adını değiştirmesini rica ediyorum. Değiştirmemekte ısrarlıysa sorun yok. Bir reklam sitesi ile önceden anlaşmalar oldu ve çok yüklü paralar almıştım. Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun tekliflere açığım, ama çok az indirim olur.( çok fazla reklam alıyorum işi bilirseniz aşırı kazanırsınız) (3 tane videom yayından kaldırıldı ama Şu an abone ol dışında herşey aktif) site üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Haydi tıkla ve öğren >
Satıcıya sorulmuş sorular
fmfm32
fmfm32 131 gün önce

Son fiyat nedir hocam

ouz146
ouz146 158 gün önce

Foto olarak ekler misiniz ilana

ouz146
ouz146 158 gün önce

Story izlenme raporonu eklermisin hocam detayli analytik ve son oluru

koincim1
koincim1 158 gün önce

Genellikle 10 bin yukarı

toprakxofficial
toprakxofficial 172 gün önce

1 günlük story izlenmesi kaç kişidir Efendim?

koincim1
koincim1 172 gün önce

Genellikle 10bin yukarı

Satıcıya soru sorun
comment
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

12700    |    0
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

10620    |    7
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

23120    |    0
koincim1
koincim1
(Uye ID #38908)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
46 gün önce

Üyelik
Kasım 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter

Satılık 133K takipçili instagram hesabı

Bu; 133K takipçili bir Instagram Hesabı satış ilanıdır. Bu hesabın satış fiyatı sadece 34500 TL dir. Hesap 2021 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 78% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 133K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik, butik, futbol, mizah, e-ticarete veya kişisel kullanıma uygun Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.