Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 293 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

117k global hayvan hesabı - ilk mailli - $ bazında reklam geliri

Hesap adı
: be * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 117000 (117K)
Gönderi sayısı
: 626
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
Takip Edilen
: 2751
Meta Verified
: Bilinmiyor
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: E-ticaret  |  Diğer Kategori
  Henüz girilmemiş
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : yok

Hesap global takipçilere sahip hayvan hesabıdır. Diğer konsetpli hesaplara göre sınırsız içeriği mevcuttur ve tüm insanlar hayvanlara ilgi beslediği için büyüme hızı olarak diğer konsepte sahip hesaplara göre çok daha hızlı büyür. Bunun yanı sıra takipçileri global olduğu için reklam verenler $ bazında ödeme yaptıkları için gayet iyi reklam gelirine sahiptir ( dolar/tl açısından ). Hesapta herhangi bir engel vs. yoktur tertemiz al kullan büyüt hesapıdır. Sormak istediğiniz herhangi bir şey varsa site üzerinden mesaj atabilirsiniz.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
sosiaajans
sosiaajans 100 gün önce

Tüm istatistikleri görsel olarak ekler misin - Cinsiyet / Ülke / Hikaye

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

21655    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

8816    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

35400    |    6
weondie
weondie
(Uye ID #14261)

5 Puan (4 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
41 gün önce

Üyelik
Ağustos 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 117000 (117K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 4130 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 0% türk takipçi ve 0% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 117K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Instagram Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.