Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 234 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

10 yıllık ilk mailli 40k takipçili hesap uygun fiyattan satılıktır

Hesap adı
: so * * * * * * Gör
Takipçi
: 40500 (41K)
Gönderi sayısı
: 0
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2013
Takip Edilen
: 0
Meta Verified
: Bilinmiyor
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Aktiflik
: Aktiflik Yok
Kategori
: Kişiler ve Bloglar
  Henüz girilmemiş
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

#️⃣ Hesap satışlarımız hesapsat.net güvencesi altındadır,

#️⃣ İşleyişten Bahsetmek Gerekirse ;Hesabı satın aldığınızda ,Hesap bilgilerini bir moderatör kontrol eder ve bilgileri size aktarır , gerekli değişiklikleri yapmanız için sizi yönlendirir. Kontroller sonrasında hesap ve mail güvenliği tamamen sizin üzerinize geçtikten sonra siteye yaptığınız ödeme işlem sonunda bize aktarılır.

Hesapsat.net hem alıcıyı hem satıcıyı koruyan bir platformdur.HESAP 2013 TARİHİNDE AÇILMIŞTIR.40 BİN TAKİPÇİSİ VARDIR VE TAKPÇİLER GLOBALDİR.HESABIN İLK VE KURUCU MAİLİ MEVCUTTUR.Maili GMAİLDİR. (yani mail.ru. yandex veya aol vs değil)HESABIN AKTİFLİĞİ DÜŞÜKTÜR VE BÜYÜK BİR KISMI BOTTUR. (zaten aktif 40 bin takipçili bir hesabı 2000 tl den aşağı bulmazsınız her neyse)VE GEL GELELİM İŞİN GÜZEL KISMINA TAKİPÇİLERİN OLUR DA DÜŞÜŞ OLUR İSE DÜŞÜŞE KARŞI TELAFİ GARANTİSİ VARDIRHesap,Çok eski bir tarihi hesap olduğu için instagramın gözünde değerlidir , Şimdi niye değerleniyor ? diyebilirsiniz ,Hemen eski hesapların neden daha değerli olduğunu açıklayayım, Yeni bir hesap açtığınızda bir kaç spam ve form yerseniz kolayca hesap kapanabilir veya engel yiyebilirsisiniz ,Hatta spam yemenize de gerek yok mesela biraz fazla yorum ,beğeni ,mesaj vs atsanız bile bir süre sonra instagram size engel atar neymiş efendim topluluk kurallarına aykırıymış ama eski hesaplar kolay kolay engel yiyip kapanmaz misal 2020 de açılmış bir hesap örneğin 200 civarı beğeni atınca engel yer, fakat 2010-2011-2012-2013-2014-2015 vb tarihlerinde açılmış hesaplar 300- 400 civarı beğeni attıktan sonra engel yemeye başlar ,anlayacağınız eski tarihli hesapların işlem limitleri daha yüksek ,Eski hesaplar ne hikmet ise instagram algoritmasının gözünde yeni açılmış hesaplara göre daha çok değerlidir.

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Haydi tıkla ve öğren >
Satıcıya soru sorun
comment
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

14941    |    19
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

23017    |    0
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

25030    |    0
instazy
instazy
(Uye ID #48866)

5 Puan (1 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
450 gün önce

Üyelik
Nisan 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter

Satılık 41K takipçili instagram hesabı

Bu; 41K takipçili bir Instagram Hesabı satış ilanıdır. Bu hesabın satış fiyatı sadece 380 TL dir. Hesap 2013 yılında açılmış olup, 10% organik takipçi, 30% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 41K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik, butik, futbol, mizah, e-ticarete veya kişisel kullanıma uygun Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.