[email protected] 0850 888 0537
Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 322 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

1 K Aşırı Aktif Türk Takipçili Her Postu Keşfete Çıkan Mizah Sayfası

Hesap adı
: ben * * * * * * * Gör
Takipçi
: 708 (708)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 56
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2021
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Yok (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
100% - 708
Çok Yüksek
100% - 708
20% - 142
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Merhaba
1 K takipçisi olmak üzere Aşırı Aktif Türk takipçili her postu keşfete çıkan eğlence ve mizah sayfası 
Kullanıcı adı: benneizledimlann
Takipçi sayısı: 710 takipçi
Takip edilen sayısı: 60 
Gönderi sayısı: 56
Türk/Yabancı takipçi oranı: %100 Türk
Açılış tarihi: 26.01.2021
İlk/Kurucu mail : mevcuttur.
Engel vs herhangi sorun var mı ? : Yok 
Kullanıcı adı değiştirilir mi ? : Evet
 
Etkileşimlerinide görsel olarak paylaştım inceleyebilirsiniz çok canlı keşfet sayfasıdır. Sayfanın max. 700  beğeni aldığı görülmüştür sayfa takipçi sayısına göre çok yüksek bir beğeni elde etmiştir ve yanı sıra postların erişimleride sayfanın takipçi sayısına göre çok yüksek gelmiştir. Sayfaya son 1 ay içerisinde 465.000 kişi erişmiştir. hepsini görsel olarak paylaştım inceyebilirsiniz. Çok uygun fiyatada verilecektir. Kesinlikle tavsiye ediyorum kaçırmayın.  
 
 
Size bu sayfa uygun değilse whatsaptan iletişime geçerek diğer hesaplarımıza da göz atabilirsiniz.
 
Detaylı bilgi ve iletişim için Whatsapp: 05458409650
Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir. Gerçek etkileşim oranını öğrenmek için aktiflik testi talep etmelisiniz.


403TL
21.9 K Türk Takipçili Projelik İnstagram Hesabı

Instagram
460TL
21.7 K Türk Takipçili Projelik İnstagram Hesabı

Instagram
1155TL
16.2 K Aşırı Aktif Türk Takipçili Milyonluk Erişim Alan Mizah Keşfet Sayfası

Instagram

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

4932    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

6842    |    1
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

7771    |    15
V.I.P Satıcı
Yunus026
Yunus026
(#105 adet işlem)

Aktivite
17 dakika önce

Üyelik
Temmuz 2019

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 708 (708) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 145 TL dir. Hesap 2021 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.