Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 199 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

❤️ 5.000 türk beğeni hizmeti 129 tl ✅

Adet
: 5009 (5K)
Tip
: Organik
Uyruk
: Türk
Cinsiyet
: Erkek-Kadın Karışık
Kayıp Oranı
: Çok düşük
Tamamlanma
: Ortalama 1 Gün

Uyarı : Organik takipçilerdeki düşüş durumu kendi hesabınızda yaptığınız paylaşımlarla ilgili olabilmektedir. Küçük bir oranda takipten çıkmalar yaşanabilir. Bu ilanı satın alarak bu ihtimali de kabul etmiş sayılırsınız.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Kurumsal Ajansımız RDM Bilişim,

6 Yıldır Sosyal Medya Hizmetleri ,dijital pazarlama ,PR ve E-ticaret çözümleri alanında Hizmet vermektedir.➡️✅ Hizmeti içeriği ;5.000 Türk Beğeni hizmetidir.5.000 Türk Beğeni hizmetinizi istediğiniz postlara (Fotoğraf ,video post ) Bölebilirsiniz.➡️Beğenileriniz (Max 20 fotoğraf'a bölünebilir ) örneğin her bir fotoğraf için 250 beğeni şeklinde .bunun haricinde beğenileri istediğiniz gibi bölebilirsiniz .bir görsele 250 -bir görsele 500 gibi...Türk Beğeni Hizmetidir (Çok nadiren % 5 - %10 oranında yabancı kitlede olabilmektedir)✅Satın Aldıktan sonra istediğiniz fotoğafların linkini iletmeniz yeterlidir.✅genellikle anlık başlar saatler içerisinde tamamlanır .➡️ TAHA ERDEM hesapsat.net'in EN ÇOK SATIŞ YAPAN PROFİLİNE SAHİP SATICISIDIR ✅

( Gerçekleştirmiş olduğumuz 2000 + satışa ait site geçmişimiz ilan görsellerinde yer almaktadır.)En Önemlisi Hizmet satışlarımız Hesapsat.net güvencesi altındadır.

Satın Aldığınız Beğeni Hizmeti Hesabınıza Geldiğinde Site Moderatörleri İşlemi Kontrol Eder,

İşleminiz Sorunsuz Şekilde Tamamlandıysa Siteye Yapmış Olduğunuz Ödeme Bize Aktarılır.İşleminizin yapılmaması / Tamamlanmaması Durumunda Hesapsat.Net Ödemeyi Satıcıya ( Taha ERDEM ) Aktarmaz. ---


➡️✅ Taha Erdem , Rdm Bilisim Ltd. Şti ve Rdm Dijital Siber Güvenlik Ltd. Şti olarak 2 limited şirkete sahip olup , İşlemlerinizi kurumsal bir ajans kalitesi ve hesapsat.net güvencesi ile sağlamaktadır . ✅

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Haydi tıkla ve öğren >
Satıcıya sorulmuş sorular
htcgok
htcgok 536 gün önce

Organik derken ne organik

Satıcıya soru sorun
comment
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

14949    |    19
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

82393    |    45
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

10523    |    7
tahaerdem
tahaerdem
(Uye ID #8258)

5 Puan (2837 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
75 gün önce

Üyelik
Aralık 2019

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 5009 (5K) adet Instagram Beğeni satış ilanıdır. Bu hesap için istenen fiyat 129 TL dir. Bu ilanı satın almanız durumunda Beğeni aktarımı ortalama 1 gün içerisinde tamamlanır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Bu ilanda Organik Beğeni ler satılmaktadır. Organik Beğenilerin düşüş oranı çok az olmasına rağmen Bot olanların düşüşü 90% ye kadar olabilmektedir. Eğer bu Instagram Beğeni ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Beğeni başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Beğeni ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Beğeni nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Beğeni bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.