Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 270 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Instagram 70 k takipçili sayfada reklam yapılır

Hesap adı
: Gör
Takipçi
: 0 (-)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 177
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Çok Yüksek
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


REKLAM İLANIDIR.

İnstagram sayfamızın toplam kitlesi 70 K dır orijinal sayfadır. Bot takipçi tarzı vb. şeyler yoktur. Toplam aylık 8-15 milyon gösterimi vardır. Hikaye izlenimleri 5-15 K arasıdır ve keşfet sayfasıdır. Siteden yazarsanız istatistikleri paylaşırız.
Reklam fiyatımız post + story fiyatıdır.

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
karatasizzettin
karatasizzettin 187 gün önce

yarın alsam olurmu hesabi da yarın alırım

adarin
adarin 176 gün önce

Koskoca reklam ilanıdır yazıyor :)

karatasizzettin
karatasizzettin 170 gün önce

Reklam ilanı olunca ne oluyor

adarin
adarin 170 gün önce

Yani ticaret sayfanız falan varsa veya hesabınızı diğer insanlara göstermek istiyorsanız, reklam giriliyor ilanı satın aldığınızda sayfamda istediğiniz şeyi paylaşıyorum :)

karatasizzettin
karatasizzettin 187 gün önce

Slm

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

65313    |    45
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

7986    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

20374    |    0
adarin
adarin
(Uye ID #43314)


Aktivite
33 gün önce

Üyelik
Ocak 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 0 (-) adet Instagram Reklam satış ilanıdır. Bu hesap için istenen fiyat 65 TL dir. Bu ilanı satın almanız durumunda Reklam aktarımı ortalama 0 0 içerisinde tamamlanır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Bu ilanda Bot Reklam ler satılmaktadır. Organik Reklamlerin düşüş oranı çok az olmasına rağmen Bot olanların düşüşü 90% ye kadar olabilmektedir. Eğer bu Instagram Reklam ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Reklam başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Reklam ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Reklam nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Reklam bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.