Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 322 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Instagram Garantili +78 tane +500k sayfanin paylaştiği çekilişimiz sadece 1650 tl
Hesap adı
: Cek * * * *
Takipçi
: 99999999 (99.9Mn)
Kategori
: Diğer Kategori
Gönderi
: 99999999
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
100% - 99.9Mn
   Aktiflik bilinemiyor!
100% - 99.9Mn
100% - 99.9Mn
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir! Gönderisi olmayan veya gizli hesaplarda aktiflik tespit edilememektedir.


Merhaba +70.000 garanti çekilişimize sponsor olmak ister misiniz ? Beklediğimiz takipçi aralığı 100-400 k arasıdır.Çekilişte 5 adet iPhone 11 dağıtılacaktır.10 milyon erişim alıcak sayfalarınız çekilişimiz boyunca, merak ettiğiniz soru varsa eğer sorun cevaplayalım.


 


NOT: 70 K GELMEZ İSE TELAFİSİ YAPILACAKTIR AMA  BUNA GEREK KALMICAK BİR ÇEKİLİŞ DÜZENLİYORUZ.DETAYLI BİLGİ İÇİN MESAJ ATINIZLütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

48985    |    42
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

12163    |    0
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

2198    |    5
Serhat7272
Serhat7272 (#9612)

5 Puan (5 işlem)

Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Ocak 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 0 (-) adet Instagram Reklam satış ilanıdır. Bu hesap için istenen fiyat 1650 TL dir. Bu ilanı satın almanız durumunda Reklam aktarımı ortalama 0 0 içerisinde tamamlanır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Bu ilanda Bot Reklam ler satılmaktadır. Organik Reklamlerin düşüş oranı çok az olmasına rağmen Bot olanların düşüşü 90% ye kadar olabilmektedir. Eğer bu Instagram Reklam ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Reklam başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Reklam ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Reklam nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Reklam bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.