[email protected] 0850 888 0537
Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 321 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Dev fenomen kadrosuyla +100k garantili çekiliş sadece 4950 tl

Hesap adı
: Cek * * * * Gör
Takipçi
: 100000 (100K)
Kategori
: Çekiliş
Gönderi sayısı
: 0
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
100% - 100K
Bilinmiyor...
100% - 100K
60% - 60K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Merhaba +100.000 garanti çekilişimize sponsor olmak ister misiniz ? Beklediğimiz takipçi aralığı 100k-400 k arasıdır.Çekilişte 50bin tl değerinde hediye dağıtımı olacaktır.10 milyon erişim alıcak sayfalarınız çekilişimimiz boyunca, merak ettiğiniz soru varsa eğer sorun cevaplayalım.NOT: 100 K GELMEZ İSE TELAFİSİ YAPILACAKTIR AMA BUNA GEREK KALMICAK BİR ÇEKİLİŞ DÜZENLİYORUZ.DETAYLI BİLGİ İÇİN MESAJ ATINIZÇEKİLİŞİMİZ 07.08.2020 Cuma BAŞLICAKTIR.FİYAT 4950 TLDİR. ANA POST : TOLUNAYİLEYDA-ONDAONCEKİLLİSREKLAMA DESTEK ÇIKACAK FENOMENLER;-THEBEHZ-BURAKYURDUGOL-ELİFULUJP-HALILSOYLETMEZ-OYKUBERKAN-ELANUR-FATİHYASİNİM-MERİCİZGİ-YALCINHİPHOP-SAHANGİLLER

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

16172    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

6842    |    1
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

4391    |    0
Serhat7272
Serhat7272
(#5 adet işlem)

Aktivite
10 gün önce

Üyelik
Ocak 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 0 (-) adet Instagram Reklam satış ilanıdır. Bu hesap için istenen fiyat 4725 TL dir. Bu ilanı satın almanız durumunda Reklam aktarımı ortalama 0 0 içerisinde tamamlanır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Bu ilanda Bot Reklam ler satılmaktadır. Organik Reklamlerin düşüş oranı çok az olmasına rağmen Bot olanların düşüşü 90% ye kadar olabilmektedir. Eğer bu Instagram Reklam ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Reklam başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Reklam ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Reklam nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Reklam bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.