81K Sayfadan Kaydırmalı Story 70₺ %100 Organik

Hesap adı
: bey * * * * * * * Gör
Takipçi
: 80828 (81K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 23
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
100% - 81K
100% - 81K
30% - 24K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


***Reklam işlemidir***


İstatistikleri paylaşıyorum Story tanıtımlarınız sayfa tanıtımları uygulama linkleriniz youtube linklerinizi kaydırmalı olarak paylaşabilirim.


 

Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir.


4725TL
78k Mizah & Eğlence Sayfası Gelirli %100 Organik Ve Reklam Anlaşmaları Hazır

Instagram


Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

25438    |    5
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

3372    |    6
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

51615    |    45
Teklif verebilmek için giriş yapmalısınız!

Teklif Listesi

pelinsu - 65TL 7gn önce
cemix22
cemix22 (#21766)

5 Puan (1 işlem)

Aktivite
10 gün önce

Üyelik
Şubat 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 0 (-) adet Instagram Reklam satış ilanıdır. Bu hesap için istenen fiyat 70 TL dir. Bu ilanı satın almanız durumunda Reklam aktarımı ortalama 0 0 içerisinde tamamlanır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Bu ilanda Bot Reklam ler satılmaktadır. Organik Reklamlerin düşüş oranı çok az olmasına rağmen Bot olanların düşüşü 90% ye kadar olabilmektedir. Eğer bu Instagram Reklam ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Reklam başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Reklam ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Reklam nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Reklam bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.