Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 267 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Instagram İSTEDİĞİNİZ İNSTAGRAM HESABINI KAPATIYORUZ


İnstagramda bulunan tüm hesapları kapatıyoruz takipçi sayısına göre fiyat değişmektedir lütfen mesaj atıp bilgi alın fiyatlandırma da hesaba göre fiyat inebilir de çıkabilirde 


İSLEM SÜRESİ 1-7 GÜN ARASINDADIR.Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
hasany
hasany 30 gün önce

Mesaj olarak yazarsanız yardımcı olabiliriz

Cagri44
Cagri44 32 gün önce

Merhabalar, size şöyle özet geçiyim biz bir yerde çalışıyorduk sosyal medyalarını biz yönettik bot ile destekleyerek 12 13k yaptık ama çoğu bot 2ksı felan normaldir kapatma durumunuz daha kolay olur biz ordan kötü bir şekilde ayrıldık bir çok gönderimiz, var hakkımız yendi bu hesabı kapatabilir misiniz hani öprenciyiz çok düşük miktara çalışıyorduk zaten hakkımız yendi hakkımızı aramak için 265 tl yi ödiyelim kapatın istiyoruz lütfen. Yapabilir misiniz?

hasany
hasany 30 gün önce

Mesaj olarak dönüş yapılmıştır

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

47928    |    42
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

11398    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

1401    |    0
hasany
hasany (#9160)

5 Puan (4 işlem)

Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Ocak 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 0 (-) adet Instagram Hizmet satış ilanıdır. Bu hesap için istenen fiyat 230 TL dir. Bu ilanı satın almanız durumunda Hizmet aktarımı ortalama 0 0 içerisinde tamamlanır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Bu ilanda Bot Hizmet ler satılmaktadır. Organik Hizmetlerin düşüş oranı çok az olmasına rağmen Bot olanların düşüşü 90% ye kadar olabilmektedir. Eğer bu Instagram Hizmet ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hizmet başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hizmet ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hizmet nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hizmet bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.