Instagram hesabınızda numara ve eposta değişim işlemleri ve 2 faktörlü açma-kapatma işlemleriSatıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Instagrama gelen yeni güncelleme ile telefon ve eposta alanları değiştirilememektedir. Ayrıca 2 faktörlü doğrulama açıksa kapanmamakta, kapalıysa da açılamamaktadır. Bu hizmet sayesinde eposta ve telefon numaralarınız değiştirilebilecek,
2 faktör ile ilgili sorunlarınız da çözülecektir.

- Hesabın revert (kurucu) maili sizin elinizde olmalıdır.
- 2 faktörlü doğrulama açıksa telefon numarasına erişilebilir olunmalı ve instagramdan sorunsuz bir şekilde kod gönderilebilir olmalıdır.

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

12795    |    18
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

6595    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

8096    |    0
hesapsat
hesapsat
(Uye ID #1)


Aktivite
Çevirim içi

Üyelik
Mayıs 2018

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 0 (-) adet Instagram Hizmet satış ilanıdır. Bu hesap için istenen fiyat 145 TL dir. Bu ilanı satın almanız durumunda Hizmet aktarımı ortalama 0 0 içerisinde tamamlanır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Bu ilanda Bot Hizmet ler satılmaktadır. Organik Hizmetlerin düşüş oranı çok az olmasına rağmen Bot olanların düşüşü 90% ye kadar olabilmektedir. Eğer bu Instagram Hizmet ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hizmet başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hizmet ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hizmet nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hizmet bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.