Instagram 2020

User
***
Gönderiler
***
Takipçi
Hizmetler


Satın aldığınız hizmet için ödediğiniz ücret; siz hizmeti başarıyla teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

E-ticarete Önde Başlayın İnstagram E-ticaret Hesaplarına Dijital Çözümler

99 TL
Satıcı Bilgileri
tahaerdem
tahaerdem

4.8 Puan (41 işlem)


Son Aktivite:
8 saat önce

Üyelik Tarihi:
Aralık 2019

1- ilk 50 Görsel için Türk Beğeni desteği 

 

E-ticaret amaçlı kullanımlarda Tüm Dünyada 

  • B2C (İşletmeden tüketiciye satış) ürün fotoğraflarının beğenisi düşük olur, Kullanıcılar mizah sektöründe olan postlar gibi ürün fotoğraflarını. beğenmezler bu da yeni başladığınız  instagram yolculuğunuzda kendi ürünleriniz ile keşfete çıkmanızı engeller dolayısıyla potansiyel müşteriye ulaşamazsınız .
  • profesyonel sosyal medya yönetimlerinde minumum  ilk 30 post için türk beğeni desteği sağlanmalıdır . 

1- Keşfet Ve Etkileşim Desteği

instagram algoritmasından doğru yararlanmak ve profesyonel olarak bu yolculuğa başlamak için kendi potansiyel müşteri kitlenizi oluşturuna kadar 30 -50 adet postunuzun Her birine minumum 1000'er adet etkileşim gönderilir.

3- 200.000 izlenme 

Video paylaşımı planlıyorsanız minumum 100.000 izlenme videolarınıza hediye edilir.

4- Ek Hizmetler 

Bu hizmetlere ek olarak ajansımız bünyesinde ücretli/ücretsiz olarak sunduğumuz daha birçok hizmete erişim hakkı kazanırsınız

Benim Hakkımda bilgi almak isterseniz⬇️

http://www.tahaerdem.com

https://www.linkedin.com/in/alperen-taha-erdem-a9930a184/ 

Verimsiz İşler Sosyal Medya ajansını  İncelemek isterseniz ⬇️

https://www.instagram.com/verimsizisler/?hl=tr

 

Kurumsal Ajans kalitesiyle hizmet Sağlamak isterseniz ,Mesaj atmanız yeterli .

Aklınıza Takılan Her şey için Site üzerinden yada numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.  (istediğiniz saatte yazabiliriniz, mümkün olan en kısa sürede size geri dönüş sağlanır )

Taha Erdem :  535 322 61 13 

Verimsiz İşler Whatsapp Destek0551 019 53 12    

 

> 5 yıldır Kurumsal olarak bulunduğumuz sektörde olduğu gibi hesapsat.net üzerinde de kurumsal olarak ilerliyoruz , Hizmetlerimizin arkasındayız , Aklınıza takılan detaylar için lütfen iletişime geçin 

>Kötü niyetli olarak sadece zaman kaybına yol açma amacında olan , samimiyetine inanmadığımız ve/veya iş uslübuna uygun iletişim kurmayan   müşterilere hizmet sunmama hakkımızı Saklı Tutuyoruz. 

 

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?