%100 mavi tik hizmeti 2 saat içerisinde teslimSatıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Merhaba,Var olan hesaba mavi tik alınmaz. Adınıza yeni özel hesap açılır Meta verified için onaya gönderilir ve 1 saat içerisinde mavi tikinizi almış olursunuz.Gerekli şartlar:

6 adet fotoğraf ( selfie, uzaktan çekim ve normal pozlarınız geçerli )

(Hesabın profil resmini ve isim soy ismini sonradan değiştiremiyorsunuz. Instagramın kendi kuralı)

1 adet gmail

1 adet cep telefonu numarasıHesabı size verdikten sonra meta verified için kendi kimliğiniz ile başvuru yapıyorsunuz.Kimlik bilgilerini benimle paylaşmıyorsunuz kendiniz başvuru yapıyorsunuz. Takıldıgınız yerde yardımcı olurum.Başvuru tamamlandıktan sonra 30 dakika - 1 saat içerisinde mavi tikinizi almış oluyorsunuz.Aylık play store veya app store üzerinden Instagrama 324₺ ödeme sağlıyorsunuz. Ödeme yapmaya devam ettiğiniz sürece Mavi Tikiniz: Kaybolmaz, Silinmez veya Düşmez.Bilmeniz gereken detaylar:

• Profil resmi ve Adınız soy adınız doğru olmalı

(Kimlikte ne yazıyorsa o)

Mavi tik alındıktan sonra, profil resmi ve isim soyisim değiştirilemez. İnstagramın kendi koyduğu bir kural.

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
LiteraryTR
LiteraryTR 2 gün önce

Çok hızlı bir şekilde yeni açtığım hesabıma mavi tik aldım, satıcıya ilgisinden ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

muhtaradyo
muhtaradyo 1 gün önce

Rica ederim, hayırlı olsun.

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10831    |    2
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

23425    |    0
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

73191    |    45
muhtaradyo
muhtaradyo
(Uye ID #12205)


Aktivite
3 saat önce

Üyelik
Mayıs 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 0 (-) adet Instagram Hizmet satış ilanıdır. Bu hesap için istenen fiyat 3500 TL dir. Bu ilanı satın almanız durumunda Hizmet aktarımı ortalama 0 0 içerisinde tamamlanır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Bu ilanda Bot Hizmet ler satılmaktadır. Organik Hizmetlerin düşüş oranı çok az olmasına rağmen Bot olanların düşüşü 90% ye kadar olabilmektedir. Eğer bu Instagram Hizmet ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hizmet başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hizmet ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hizmet nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hizmet bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.