Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 212 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Instagram 2020

User
***
Gönderiler
***
Takipçi
Hizmetler


Satın aldığınız hizmet için ödediğiniz ücret; siz hizmeti başarıyla teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

1 Ay Boyunca Tüm Fotoğraflarınıza +100 Türk Beğeni

68 TL
Satıcı Bilgileri
venysosyal
venysosyal

5 Puan (6 işlem)


Son Aktivite:
10 saat önce

Üyelik Tarihi:
Haziran 2020

  VENYSOSYAL GÜVENCESİ  

 

TAMAMI TÜRK BEĞENİLER YOLLANIR, 1 AY BOYUNCA ATACAĞINIZ MAX 30 FOTOĞRAFA 100 - 150 ARASI BEĞENİ GÖNDERİLİR.

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • 1-fotoğraf paylaştığınızda bize bilgi vermenize gerek yok , sistem otomatik olarak fotoğraf paylaştığınızda algılar ve beğeni işlemini sıraya alır 
  • 2- Beğenenler %100 Türk Ve gerçektir 
  • 3- Ticari hesaplar için ,Daha profesyonel bir görünüm kazanmak , marka itibari ve keşfet etkisi sebebiyle tercih edebilirsiniz 
  • 4-Kişisel hesaplar için profilinizin daha prestijli gözükmesini ve keşfete çıkmanızı sağlar .
  • 5- Beğeniler kesinlikle birden gelmemektedir, beğeniler doğal artan şekilde geldiği  ve Tamamen Türk gerçek hesaplar olduğu için takipçileriniz tarafından beğeni satın aldığınız algılanmaz .
  • 6-  beğeni paketinizde bulunan 30 görsel hakkınızı 1 yıl içerisinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz . ( örneğin 1 günde 30 fotoğrafta paylaşarak kullanabilirsiniz . 6 ayda 30 fotoğraf paylaşarak da kullanabilirsiniz)
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?