[email protected] 0850 888 0537
Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 9 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Rakipsiz Kanal İstanbul Sayfamı Satıyorum

Hesap adı
: kan * * * * * * * Gör
Takipçi
: 11685 (12K)
Kategori
: Tanıtım ve İnceleme
Gönderi sayısı
: 100
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2017
Engel / İhlal
: Yok
100% - 12K
Yüksek
100% - 12K
50% - 6K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


2017 de kurduğum tamamen organik takipçili kanal İstanbul sayfamı ihtiyaçtan dolayı satıyorum rakibi yok, yer bildirimleri benim sayfamdan yapılıyor kanal projesi temeli atıldı, kendi kendine takipçi kasıyor sayfa ilgilenebilsem rahat 50 bindi şuan ileride gerçekten çok değerli bir sayfa olacak orada açılan dükkanlar reklam yapılabilir satılık kiralık daire ve  emlakçıların reklamı yapılabilir gönderi etkileşimleri çok sağlam 

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

7820    |    15
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

4427    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

28627    |    5
kanalistanbul
kanalistanbul
(#0 adet işlem)

Aktivite
7 gün önce

Üyelik
Haziran 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 11685 (12K) takipçi sayınına sahip bir Facebook Sayfası dır. Bu hesap için istenen fiyat 6360 TL dir. Hesap 2017 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Facebook Sayfasını beğenmediyseniz Satılık Facebook Sayfası başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Facebook Sayfası ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Facebook Sayfası nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Sayfası bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.