[email protected] 0850 888 0537

Mezatcılar İçin Mavi Tikli Facebook Sayfaları Vardır.

Hesap adı
: bir * * * * * * * Gör
Takipçi
: 0 (-)
Kategori
: Diğer Kategori
Gönderi sayısı
: 0
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Evet
Açılış yılı
: 2010
Engel / İhlal
: Yok
50% - 1
Orta
50% - 1
50% - 1
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Merhaba arkadaşlar MEZATÇILAR için birden fazla sayfamız mevcuttur.100+ Referans ile Mezat piyasının önceligini oluşturmaktayız.Sizde detaylı bilgi alabilmek için : 0543 624 74 52 ile arayarak ve ya whatsapp üzerinden bana 7/24 ulaşabilirsiniz.İstanbul içi görüşme sağlayabiliriz. Fiyatlar sayfa ismine ve ya kullanılmış ve kullanılmamış olarak değişiklik gösterebilir.

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

4448    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

5023    |    0
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

7860    |    15
szgnycdg90
szgnycdg90
(#0 adet işlem)

Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Mayıs 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 0 (-) takipçi sayınına sahip bir Facebook Sayfası dır. Bu hesap için istenen fiyat 31800 TL dir. Hesap 2010 yılında açılmış olup, 50% organik takipçi, 50% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Facebook Sayfasını beğenmediyseniz Satılık Facebook Sayfası başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Facebook Sayfası ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Facebook Sayfası nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Sayfası bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.