Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 0 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Facebook 2k Limitli Bm Profile Bağlanmış Reklama Hazır Hesaplar

Hesap adı
: hi * * * * * * * Gör
Takipçi
: 1 (1)
Kategori
: Diğer Kategori
Gönderi sayısı
: 1
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Aktiflik Yok
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


*Hesaplar Eski Tarihli + Çerezlendirilmiş Ana hesaplardır.İçerlerinde 2100TL Üstü Harcama Limitli Bm'ler Vardır.(İsteğe Göre Dolar Veya ₺ Reklam Hesapları Eklenir.(Kısa sürelerde patlama durumu olması ihtimali çok düşüktür.Lakin Bu Durumlarla Karşılaşılırsa Telafisi Verilmemektedir.)Teslim Aşaması:1- Hesapların İçerisinde Günlük 2100₺ Harcama Limitli Bm'ler Vardır.(Ana Hesap+Bm Şekilde Hazır Halde Teslim Edilir)2- Alıcının Bilgisayarına TW &Any Desk İle Bağlanılıp Çerezleri ve Bm'leri Alıcının İp Adresinden Ekleyip Temiz Kurulumla Teslim Edilir.3- Hesabın Daha Uzun Ömürlü Olması İçin Yapılacak Gerekli İşlemleri Alıcıya Anlatılır,Bilgi Verilir.Not: Son Güncellemelerden Ötürü Stoğumuzda Hesap Kalmamama Durumu Olabileceğinden Dolayı Sipariş Üzerine De Çalışılır.*Destek:Hesaplarla İlgili Veya Reklamlarınızla İlgili Bir Problem Olduğunda Hafta İçi Hergün Saat 00.00 A Kadar Destek Verilir.*İletişim: Siteden yazabilirsiniz.

Facebook için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

7631    |    7
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

7986    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

7849    |    0
eker1996
eker1996
(Uye ID #26625)


Aktivite
371 gün önce

Üyelik
Mayıs 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 0 (-) adet Facebook Reklam satış ilanıdır. Bu hesap için istenen fiyat 345 TL dir. Bu ilanı satın almanız durumunda Reklam aktarımı ortalama 0 0 içerisinde tamamlanır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Bu ilanda Bot Reklam ler satılmaktadır. Organik Reklamlerin düşüş oranı çok az olmasına rağmen Bot olanların düşüşü 90% ye kadar olabilmektedir. Eğer bu Facebook Reklam ilanını beğenmediyseniz Satılık Facebook Reklam başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Facebook Reklam ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Facebook Reklam nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Reklam bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.