Tek mailde 3 kanal birden satılık

Hesap adı
: sh * * * * * * * * Gör
Abone
: 41488 (41K)
Kategori
: Hobi ve Oyun
Video sayısı
: 23
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2021
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 0 saat
Para Kazanma
: Kapalı
Orta
♀‍
♂‍
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Merhabalar başlıkta belirtiğim gibi tek mailde alt kanal olarak 3 adet kanalım mevcut.
Para kazanmaları başvuru hiç yapılmadı 4 bin saat doldurulmadı isteyen doldurup basvuru yapabilir. Kanallarım shorts kısa videolarımla kasılmıştır.

1.ci kanal : 41.488 Abone 23 video var (5 Mar 2021 tarihinde katıldı)
2.ci kanal : 31.926 Abone 22 video var (14 Ağu 2021 tarihinde katıldı)
3.cü kanal : 16.564 Abone videoları sildim. (18 Ağu 2021 tarihinde katıldı)

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

7186    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10826    |    2
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

34912    |    6
halil07
halil07
(Uye ID #59670)


Aktivite
5 saat önce

Üyelik
Ağustos 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 41488 (41K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 4484 TL dir. Hesap 2021 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 20% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 41K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.