[email protected] 0850 888 0537

Satılık Youtube Kanalı 1k

Hesap adı
: Yı * * * * * * * Gör
Abone
: 1157 (1K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Video sayısı
: 7
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2018
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 12000 saat
Para Kazanma
: Kapalı
80% - 926
Düşük
90% - 1K
40% - 463
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Satılık Youtube Kanalı

ℹ️ 2018 kurulumlu
ℹ️ Kanalın Toplam Görüntüleme (İzlenme) Sayısı 572.454
ℹ️ Kanalın Toplam Gösterim (erişim) sayısı 4.291.620
ℹ️ Mevcut Abone Sayısı 1.157
ℹ️ Kanalda Herhangi Bir İhlal ve Engel Bulunmuyor.

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

4781    |    6
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

6671    |    1
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

54870    |    45
kerim61
kerim61
(#2 adet işlem)

Aktivite
5 saat önce

Üyelik
Mart 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 1157 (1K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 790 TL dir. Hesap 2018 yılında açılmış olup, 80% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.