Youtube Satılık 1K aboneli Youtube Kanalı
Hesap adı
: rac * * * * * * * * *
Takipçi
: 1000 (1K)
Kategori
: Diğer Kategori
Gönderi
: 42
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2018
Engel var mı?
: Var
100% - 1K
   Aktiflik bilinemiyor!
100% - 1K
20% - 200
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir! Gönderisi olmayan veya gizli hesaplarda aktiflik tespit edilememektedir.


Hesaptaki engeller : Yaptığım editler bazen telif yiyor

Arkadaşlar Merhabalar. Youtube Kanalımı satıyorum Youtube kanalım bu aralar yükselişte her geçen gün ise yükseliyor 6000 saat izlenme vardır kanalda 600.000 görüntülenme vardır. Kanal her geçen gün yükseliyor kanalın görüntülenmesini takip edin 1 gün sonra neredeyse 15-30k arası görüntülenme alıyor para kazanmaya açabilirsiniz abone sayısı daha dün 100 idi şuan 1000'e geldi her geçen günde de artıyor Lütfen burayı okuyup anladıktan sonra yazınız bana Bu arada kanala bakmadan yazmazsanız sevinirim kanal içeriği dizi kesitleri


Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

12214    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

1977    |    0
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

49052    |    42
Teklif verebilmek için giriş yapmalısınız!

mustafayildiz12
mustafayildiz12 (#16987)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
5 gün önce

Üyelik
Kasım 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Satılık 1K aboneli Youtube Kanalı

Bu ilan 1000 (1K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 684 TL dir. Hesap 2018 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.