Satılık 27k aboneli pubg kanalı açıklama oku

Hesap adı
: Sh * * * * * * * * Gör
Abone
: 26500 (27K)
Kategori
: Hobi ve Oyun
Video sayısı
: 162
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2017
Engel / İhlal
: Var
Toplam izlenme
: 3522 saat
Para Kazanma
: Kapalı
Orta
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki engeller : 1 telif hakkı ihtarı Mevcüt 40 Gün Sonra Kalkacak

Satılık 26.500 Aboneli Kanalım Adsensenden Dolayı Para Kazanmiyor Gerçersiz Tarafik Yüzünden Kapatırıldı Adsensem. O Yüzden İtraz Forumu Aktif. İtraz Edip Onaylandıgında Tekrar Para Kazanmaya Başlayabilirsiniz. Şimdiden Alan Kişiye Hayırlı Olsun Teşekürler
16950TL
Satılık 143k aboneli özgün kanal nisan ayında 2.300$ kazandı

Youtube
1785TL
Satılık 2 k aboneli minecraft kanalı ful özgün içerik

Youtube
2380TL
1500 aboneli para kazanması açık oyun kanalı kaçmaz fiyata

Youtube

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10826    |    2
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

23407    |    0
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

8743    |    7
ahmet2121
ahmet2121
(Uye ID #39034)


Aktivite
8 dakika önce

Üyelik
Kasım 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 26500 (27K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 3658 TL dir. Hesap 2017 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 20% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 27K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.