[email protected] 0850 888 0537

61k Aboneli Youtube Kanalı

Hesap adı
: HAK * Gör
Abone
: 61400 (61K)
Kategori
: Diğer Kategori
Video sayısı
: 10
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Var
Toplam izlenme
: 51500 saat
Para Kazanma
: Kapalı
100% - 61K
Orta
90% - 55K
40% - 25K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki engeller : Uzun süredir video atmıyordum atayım dedim ihtar yedim 90 gün içerisinde kaldırılacak kanalı olumsuz etkileyecek birşey değildir. İhtarın 6 Ekim tarihinde geçerliliği sona erecek. 6 Ağustosda ise tekrar para kazanma için başvurabilirsiniz.

Fiyat konusunda abartmadıkça tekliflere açığız. Ayrıca hesabı isterseniz mail adresinize devredebiliriz.
2500TL
55k Aboneli Youtube Kanalı

Youtube

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

28627    |    5
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

4987    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

4716    |    0
Teklif verebilmek için giriş yapmalısınız!

hakancakar0
hakancakar0
(#0 adet işlem)

Aktivite
2 gün önce

Üyelik
Temmuz 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 61400 (61K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 3210 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.