86k aboneli kanal zamanında para kazanmış

Hesap adı
: F * * * * * * * * Gör
Abone
: 86000 (86K)
Kategori
: Film, Dizi ve Animasyon
Video sayısı
: 121
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Yok
Toplam izlenme
: 0 saat
Para Kazanma
: Kapalı
Yüksek
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


para kazanmayı açtım yüklü miktarlarda para kazandım, bi gün tüm videoları silip yeniden başlamak istedim ama para kazanmam kapatıldı nedenini bilmiyorum sanırım 4bin saat altına düştüğüm için. 4000 saate tekrar çıkılırsa para kazanma açılır şuan 3bin kaldı 1000i tamam. sen neden devam etmiyosun derseniz artık gerçek bi işim var youtube ile ilgilenmiyorum

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

7848    |    0
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

12644    |    18
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10116    |    2
ratzufi
ratzufi
(Uye ID #53585)


Aktivite
4 saat önce

Üyelik
Mayıs 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 86000 (86K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 40250 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 10% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 60% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Youtube Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.