48k aboneli, 56 bin tl kazandığım youtube kanalım satılıktır

Hesap adı
: Ka * * * * * * * * Gör
Abone
: 48000 (48K)
Video sayısı
: 25
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2014
İzlenme
: 329K saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 16Mn
Para Kazanma
: Kapalı
Abone Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Gezi, Tatil ve Etkinlikler  |  Eğlence ve Mizah  |  Nasıl Yapılır ve Stil  |  Haber ve Politika  |  Tanıtım ve İnceleme
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Para kazanması kapatıldığı için ilgilenemedim, Ürün incelemesi yapılmaktaydı.

Para kazanması açıkken 56 bin TL kazandım şuanda video açılmadığı için para kazanması için başvuru yapamıyoruz, yoksa hemen açılır cok iyi biliyorum.

Videolarınızı üst üstte atarsanız kanal 20 gün sonra eski etkileşimi yakalayacaktir (attığınız videonun güncelliği ile alakalı).
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
alptekin
alptekin 16 saat önce

Para kazanma neden kapalı?
Kanalda herhangi bir yasak ceza veya engelleme var mı?

weyso
weyso 6 saat önce

Tekrar eden içerikten kapatıldı ben de içeriklerimi tamamen değiştirdim.
Kanalda kesinlikle ihtar engel vs yoktur.

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

13912    |    18
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

9206    |    7
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

23963    |    0
weyso
weyso
(Uye ID #72805)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
6 saat önce

Üyelik
Mart 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 48000 (48K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 8700 TL dir. Hesap 2014 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 70% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 48K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.