2013 kurulum 180k youtube bilgi shorts sayfası

Hesap adı
: Bi * * * * * * * * Gör
Abone
: 180000 (180K)
Video sayısı
: 76
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2013
İzlenme
: 90K saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 17Mn
Para Kazanma
: Kapalı
Abone Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Eğlence ve Mizah  |  Film, Dizi ve Animasyon  |  Hobi ve Oyun  |  Bilim ve Teknoloji  |  Tanıtım ve İnceleme
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

2013 kurulum YouTube hesabım satılıktır kitle size sadıktır günlük iyi abone geliyor zaten kısa bir süre icerisinde yaptım bu hesabı 2013 kurulumdur bu size algoritmasal olarak güzel bir erişim sunar. Pk kazanma çeviri videosu yaptığım için açık değil isterseniz kendiniz shorts yapıp açabilirsiniz iyi forumlar.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.

9075TL
18k takipçili mcqueen sayfası

Instagram

Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Haydi tıkla ve öğren >
Satıcıya soru sorun
comment
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

10429    |    7
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

8431    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

11911    |    2
walkerz
walkerz
(Uye ID #27378)

4.9 Puan (6 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
3 saat önce

Üyelik
Mayıs 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter

Satılık 180K aboneli youtube kanalı

Bu; 180K aboneli bir Youtube Kanalı satış ilanıdır. Bu kanalın satış fiyatı sadece 65550 TL dir. Hesap 2013 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 80% türk takipçi ve 45% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 180K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik, butik, futbol, mizah, e-ticarete veya kişisel kullanıma uygun Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.