75k takipçili projelik e-ticarete uygun twitter hesabı

Hesap adı
: ta * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 75100 (75K)
Kategori
: Kişiler ve Bloglar
Gönderi sayısı
: 300
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Yok
Çok Yüksek
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesap açıldığı tarihten itibaren hiçbir şekilde bot, rt desteği, reklam vs.. görmemiştir. Kendi ayakları üzerinde çok sağlam bir şekilde durabilen ve alıcısına en kötü reklam geliri getirebilecek projelik e ticarete uygun hesap. Alıcısına hayırlı olsun.(Hesap 2022 yılında buradan başka bir sosyal medya hesabı satış sitesinden alındığı için üzerindeki kullanılmayan rus maili bana hesabı alırken teslim etmediler, üzerindeki mail kapalı durumdadır o şekilde verilecektir.)
5900TL
20k e ticarete uygun projelik 2009 twitter hesabı

Twitter

Twitter için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

7186    |    0
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

73147    |    45
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10826    |    2
oskarahmet
oskarahmet
(Uye ID #45366)


Aktivite
4 gün önce

Üyelik
Şubat 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 75100 (75K) takipçi sayınına sahip bir Twitter Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 11500 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 90% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 75K Twitter Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Twitter hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Twitter Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Twitter Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.