[email protected] 0850 888 0537

700 Takipçili Aktif Kız Twitter Fake Hesap

Hesap adı
: ned * * * * * * * Gör
Takipçi
: 700 (700)
Kategori
: Kişiler ve Bloglar
Gönderi sayısı
: 93
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Yok
100% - 700
Çok Yüksek
100% - 700
80% - 560
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
LUCİANGEL GROUP-Takipçi sayısı sabitlenmiştir düşme yoktur.-Kız ya da Erkek ya da İşletme Hesabına Dönüştürebilir.-Pazarlık payı vardır.ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN-

100TL
1k Tamamen Organik Takipçili 2017 Hesap

Twitter
130TL
2K K Çok Temiz İnstagram Hesabı Bedavaya Gidiyor

Instagram

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

17281    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

4932    |    0
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

55156    |    45
Teklif verebilmek için giriş yapmalısınız!

luciangel
luciangel
(#6 adet işlem)

Aktivite
24 dakika önce

Üyelik
Temmuz 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 700 (700) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 110 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 80% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.