Satılık twitch partnerlik şartlarını tamamlamış form doldurma işlemi açık

Hesap adı
: Ci * * * * * * Gör
Takipçi
: 150 (150)
Abone
: 50 (50)
Kategori
: Hobi ve Oyun
Gönderi sayısı
: 30
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
Engel / İhlal
: Yok
İştirak mı?
: Evet
Partner mi?
: Evet
Orta
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Halihazırda kullanilan Twitch İştirak hesabımı satıyorum. Kullanıcı adı şifresi mail ve telefon numarası değiştirilebilir.
413TL
Satılık twitch iştirak hesabı

Twitch

Twitch için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

8023    |    0
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

22474    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

20523    |    0
bysansasyon
bysansasyon
(Uye ID #44424)


Aktivite
3 gün önce

Üyelik
Şubat 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 150 (150) takipçi sayınına sahip bir Twitch Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1149 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 10% organik takipçi, 30% türk takipçi ve 10% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitch Hesabını beğenmediyseniz Satılık Twitch Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Twitch Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitch Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.