Satılık twitch iştirak ve partner şartlarını tamamlamış form doldurma işlemi açık

Hesap adı
: Sa * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 1 (1)
Abone
: 0 (-)
Kategori
: Hobi ve Oyun
Gönderi sayısı
: 30
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
Engel / İhlal
: Yok
İştirak mı?
: Evet
Partner mi?
: Evet
Orta
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Halihazırda kullanilan Twitch İştirak hesabımı satıyorum. Kullanıcı adı şifresi mail ve telefon numarası değiştirilebilir.
520TL
Satılık twitch iştirak hesabı

Twitch
520TL
Satılık twitch iştirak hesabı

Twitch

Twitch için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
umutcyhn
umutcyhn 105 gün önce

satıldı mı ?

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

8702    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10598    |    2
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

6920    |    0
bysansasyon
bysansasyon
(Uye ID #44424)


Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Şubat 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 1 (1) takipçi sayınına sahip bir Twitch Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 520 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 10% organik takipçi, 30% türk takipçi ve 10% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitch Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Twitch Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 1 Twitch Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Twitch hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Twitch Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Twitch Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitch Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.