Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 0 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Satılık twitch iştirak ve partner şartlarını tamamlamış form doldurma işlemi açık

Hesap adı
: Sa * * * * * * * * Gör
Abone
: 100 (100)
Gönderi sayısı
: 30
Mavi tikli mi?
: Evet
Açılış yılı
: 2022
Takip Edilen
: 10
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Gezi, Tatil ve Etkinlikler  |  Eğitim  |  Eğlence ve Mizah  |  Nasıl Yapılır ve Stil  |  Genel Kültür
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Halihazırda kullanilan Twitch İştirak hesabımı satıyorum. Kullanıcı adı şifresi mail ve telefon numarası değiştirilebilir.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Twitch için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
umutcyhn
umutcyhn 298 gün önce

satıldı mı ?

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

23968    |    0
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

75672    |    45
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

21679    |    0
bysansasyon
bysansasyon
(Uye ID #44424)

5 Puan (1 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
7 gün önce

Üyelik
Şubat 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 100 (100) takipçi sayınına sahip bir Twitch Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 528 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 10% organik takipçi, 0% türk takipçi ve 0% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitch Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Twitch Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 100 Twitch Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Twitch hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Twitch Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Twitch Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitch Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.