Orjinal 200k Takipçili 2m Beğenili Hesap

Hesap adı
: Pub * * * * * * * Gör
Takipçi
: 200000 (200K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 0
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Yok
Para Kazanma
: Açık
Canlı Yayın
: Açık
100% - 200K
100% - 200K
50% - 100K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Merhaba arkadaşlar Aile durumları nedeniyle kullanmadığımız hesap satılıktır . İsmi pubgmobile olarak değiştirildi ama oyun kanalı olarak kullanmadı hiç. 2 M beğenisi var içersinde 18 dolar para var . Detay için siteden mesaj atınız


 Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

25274    |    5
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

3299    |    6
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

14074    |    0
Teklif verebilmek için giriş yapmalısınız!

kadirsrgn
kadirsrgn (#22827)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
6 gün önce

Üyelik
Mart 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 200000 (200K) takipçi sayınına sahip bir Tiktok Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 5775 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Tiktok Hesabını beğenmediyseniz Satılık Tiktok Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Tiktok Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Tiktok Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.