[email protected] 0850 888 0537

90k Takipçili 255k Beğenili 7m İzlenmiş Canlı Ve Para Kazanma Açık Tiktok Hesabı

Hesap adı
: bus * * * * * * * Gör
Takipçi
: 90000 (90K)
Kategori
: Moda ve Giyim
Gönderi sayısı
: 12
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2021
Engel / İhlal
: Yok
Para Kazanma
: Açık
Canlı Yayın
: Açık
Toplam Beğeni
: 255K
Ort Beğeni
: 21K
100% - 90K
Çok Yüksek
80% - 72K
40% - 36K
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Uyarı : Bu hesabın kullanıcı adı bir süreliğine değiştirilememektedir.

90K TAKİPÇİLİ 255K BEĞENİLİ CANLI YAYIN AÇMA ÖZELLİĞİ AKTİF HESAPTIR. ORGANİK TAKİPÇİLİ DİR. PARA KAZANMA ÖZELLİĞİ AÇIKTIR. TAMAMEN ORGANİK TAKİPÇİLİ DİR. ANLIK 40k TAKİPÇİSİ AKTİFTİR. HESABIN TOPLAM İZLENMESİ 7M DUR. CANLI YAYIN AÇARAK HEDİYE TOPLAYABİLİRSİNİZ. HESABIN BAKİYE KISMINDA 0.8 DOLAR BULUNMAKTA 7 TL YE EŞDEĞER OLMAKTADIR. HIZLA BÜYÜYEN VE KOLAYLIKLA KEŞFETE DÜŞEN KEŞFET CANAVARI HESAPTIR. FOTOĞRAFLARDAN DETAYLI BİR ŞEKİLDE İNCELEYEBİLİRSİNİZ. SON 60 GÜNDE HESABIN 7 MİLYON İZLENMESİ 211 BİN PROFİL GÖRÜNTÜLENMESİ VE 181 K BEĞENİ ALMIŞ. HESAPTA HİÇBİR İHLAL YOKTUR. KULLANICI ADI DEĞİŞEBİLİYOR İSTEDİĞİNİZ HESABA ÇEVİREBİLİRSİNİZ.LÜTFEN FOTOĞRAFLARDAN İNCELEYİN. ALANA HAYIRLI OLSUN. HAYIRLI GÜNLER

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
islamm77
islamm77 6 gün önce

Satıldı Mi ?

MertAydinMedya
MertAydinMedya 6 gün önce

Hayır hala satılık

MertAydinMedya
MertAydinMedya 6 gün önce

Mesaj atarak sorularınızı sorabilirisiniz yorum yazmaktan daha iyi olur

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

7860    |    15
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

4750    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

16307    |    0
MertAydinMedya
MertAydinMedya
(#32 adet işlem)

Aktivite
10 dakika önce

Üyelik
Şubat 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 90000 (90K) takipçi sayınına sahip bir Tiktok Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 787 TL dir. Hesap 2021 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 80% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Tiktok Hesabını beğenmediyseniz Satılık Tiktok Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Tiktok Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Tiktok Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.