Telegram grubu +18 her alana uygun

Hesap adı
: ar * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 6260 (6K)
Açılış yılı
: 2020


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Ortalama derecede aktif farklı alanlarda projelerde kullanılarak para kazanabilinecek bir grup acil ihtiyaç dolayısı ile satıyorum

Telegram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

12795    |    18
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

7830    |    7
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

22479    |    0
emreagdal
emreagdal
(Uye ID #18439)


Aktivite
22 dakika önce

Üyelik
Aralık 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 6260 (6K) takipçi sayınına sahip bir Telegram Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1783 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 0% organik takipçi, 0% türk takipçi ve 0% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Telegram Kanalını beğenmediyseniz Satılık Telegram Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Telegram Kanalı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Telegram Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.