takipçi kasma, takipçi sayısı arttırma, organik takipçi kazanma

Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri

Takipçi arttırma veya halk genelindeki yaygın adıyla takipçi kasma yollarını kullanarak ister sosyal medya hesaplarınızda, ister tanışma ve mesajlaşma uygulamalarında, isterseniz de mağazanıza ait profillerde hayalinizdeki kitleye çok kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların hesaplarında yüksek takipçi talep etmesinin en önemli nedenleri ise:

 • Popülerlik,
 • Reklamlar ve sponsorlar bulup para kazanmak,
 • Hesabı satıp doğrudan para elde etmek,
 • ya da sadece ego tatminidir.

Birbirinden etkili, uygulaması birbirinden zevkli ve birbirinden heyecanlı bu yöntemlere hızlıca değinelim.

Takipçi Kasma Yöntemleri

 1. Geri Takip (GT) Profilleri ile Takipçi Kasma: Abartılmadığı taktirde en etkili, en doğal yöntemlerden bir tanesidir. Bu yöntem maddi destek gerektirmemekle beraber tek dezavantajı vakit almasıdır. Zamanım var diyorsanız bu yöntemle takipçilerinizi arttırabilirsiniz.
 2. Karşılıklı Profil Paylaşımı (SFS) ile Takipçi Arttırma: Bilindik, hiçbir ücret gerektirmeyen, vaktinizden yemeyen, doğal ve %100 gerçek takipçi getiren bir yöntemdir. Profil paylaşımı yapmak istediğiniz hesapları tespit ettikten sonra hesap sahibini ikna etmeye kalıyor tek iş.
 3. Takipçi Kasma ile Uğraşmadan Hesap Satın Almak: Takipçi arttırma amacıyla; zaman, emek gibi az bulunan ve oldukça değerli olan şeylerin kullanılmasını gerektirmeyen bir yöntemdir. Sahip olmanız gereken tek şey biraz maddi yatırımdır. Hesapsat.net ilanlarını inceleyebilir ve siz de kendinize uygun bir hesap satın alabilirsiniz. buraya tıklayarak satılık ilanları inceleyebilirsiniz.
 4. Takibe Takip Sitelerini Kullanmak: Takibe takip siteleri; ücretsiz olmakla beraber, vaktinizden yemeyen ve takipçilerin otomatik olarak kısa bir süre içerisinde geldiği bir yöntemdir. Fakat unutmayın ki hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini vermek zorunda olduğunuz için hesabınızn çalınma veya fazla takip nedeniyle takip engeli yeme riski bulunmaktadır. Çok çok güvenilir bir platformdan bu işlemi yapmıyorsanız, hesapsat.net olarak kesinlikle kullanmanızı önermiyoruz. 
 5. Takipçi Satın Almak : Takipçi satın almak yaygın ve ucuz bir yöntemdir. Organik takipçilerin daha pahalı olduğunu belirtelim. Buradaki tek can sıkıcı durum ise sosyal medya sağlayıcılarının organik olmayan hareketleri tespit ederek size aktarılan takipçileri silmesidir. Yani diyelim ki 10K takipçi alıyorsunuz ve 1 hafta sonra hespsini sıfırlanmış olarak görebilirsiniz. Yine de denemeye değecek ucuzlukta bir yöntem olduğunu belirtelim. Hesapsat.net ilanlarını inceleyebilir ve siz de kendinize takipçi satın alabilirsiniz. buraya tıklayarak satılık takipçi ilanlarını inceleyebilirsiniz.
 6. Çekilişle Takipçi Kazanmak: Belli bir takipçi sayısına sahip hesapların, kendi takipçilerine belli hesapları takip etmesi karşılığında çekilişle hediyeler dağıtması olayıdır. Tabi burada takip ettirdiği hesaplardan belli ücret alarak çekilişindeki hediyeleri alabilmektedirler. Bir nevi siz takipçi kazanırken bu arkadaşlara da sponsor olmuş oluyorsunuz. Sayfanızda kaliteli içerikler varsa bu şekilde takibe gelenlerin kalma oranı çok yüksektir. 
 7. Takipçi Arttırmak İçin Parayla Reklam Yaptırmak (Dijital Pazarlama): İşte internette gördüğünüz o yüksek takipçiye sahip olan hesapların neredeyse hepsi bu yöntemleri kullanıyorlar. İşin özü çok basit; yüksek ve organik takipçili bir hesaptan kendi hesabınıza reklam yayın çıkışı sağlamanızdır. Etkileşimi yüksek ve sizin kategorinize uygun bir hesaptan reklam yaptırmanız durumunda başarı kaçınılmazdır. Tabi her zaman altını çizerek belirtelim eğer içerikleriniz kaliteliyse. 

Eğer bu yöntemlere ait detaylı bilgiye ulaşmak ve örnek uygulamalara göz atmak istiyorsanız rehber niteliğindeki şu yazıya göz atmanızı kesinlikle öneriyoruz: https://www.technogezgin.com/takipci-kasma-takipci-arttirma-yollari/

Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Kız profilleri, söz sayfaları, mizah sayfaları, aşk sayfaları, geri takip sayfaları ve haber sayfaları en çok prim yapan sayfalardır. Bu sebeple bunlara yatırım yapmayı düşünebilirsiniz.
 • Karşınızdaki insanlarla duygusal bağ kurmayı başarırsanız, organik ve daha hızlı büyüme gerçekleştirirsiniz.
 • Günlük takip ve beğeni limitlerini asla aşmayın. Unutmayın ki bahsettiğimiz bu yöntemleri sosyal medya şirketleri de biliyorlar ve algoritmalarını anormal artış yaşayan hesapları cezalandırmak üzere ayarlıyorlar.
 • Yanlış sitelere girme, yanlış uygulamalar kullanma gibi sebeplerle yüksek takipçi içeren hesaplar çalınabiliyor. Bu sebeple hesap şifrenize sahip çıkın ayrıca güvenlik ayarlarınızı en iyi şekilde yaptığınıza emin olun.
 • Eğer takipçi satın alıyorsanız zamana yayarak işlem yapın. Ayrıca satılık sosyal medya hesabı veya takipçi satın alıyorsanız mutlaka hesapsat.net in detaylı ve güvenilir aracılık sistemini kullanın. 

 

 

Bu yazılarımızı da seveceksiniz
Yorum, görüş veya soru girin
user