Transfer detayını öğrenmek istediğiniz sosyal medya uygulamasını seçiniz


1. Hesabı satın al

Satın al butonuna bas ve karşına çıkan ödeme seçeneklerinden sana uygun olanı seçerek ödemeni yap. Kredi kartı, Havale/EFT ve Wise ile ödeme işlemini gerçekleştirebilirsin. Ödemeden sonra aynı sayfada yer alan bildirim formunu bize göndermeyi lütfen unutma.


2. Transfer alanı oluşturulur

Satın alımdan sonra site üzerinde bu transfere özel hesap transfer alanı aktive edilir. MIYEC tarafından bilgilendirme SMS leri kayıtlı telefonuna gönderilir. Profil-Aldıklarım menüsü alıcılar için; Profil-Sattıklarım menüsü de satıcılar için aktifleşir. Bu menüden de transfer alanına geçiş sağlanabilir. Tüm aktarımlar site üzerinden yapılır ve whatsapp üzerinden işlem yapılmaz!


3. Moderatör atanır

Satın alımdan sonra; çalışma saatlerimiz içerisinde (Haftanın 7 günü 10:00 - 00:00) ortalama 15dk içerisinde tarafımızdan işinde uzman moderatörünüz hesap transfer işlemi için atanır. Moderatörünüz atandıktan sonra kayıtlı telefonuna MIYEC tarafından SMS gönderilir. Transfer alanında alıcı ve satıcı asla bir araya gelmez ve kontrolsüz bir şekilde aktarım yapamaz. Sadece moderatör hem alıcı hem de satıcıyla ayrı ayrı iletişime geçerek hesap transferini yapar.


4. Dilersen işlemi iptal edebilirsin

Moderatörünüz hesabı satıcıdan alır ve kontrollerini yapar. Sizin de hesaba giriş yapmanıza izin verir. Siz de kontrollerinizi yapabilirsiniz. Transfer sırasında işlemi iptal etme hakkı tamamen sizdedir. Eğer satıcı kaynaklı bir sorun varsa (ilan detayında belirtilen bilgilerde hata mevcutsa) işlemi iptal edebilir ve ilan ücretinin tamamını iade alabilirsiniz. İlan bilgileri doğru olmasına rağmen iptal etmeniz durumunda ise sadece komisyon bedeli tahsil edilir.


5. Youtube kanallarının transferi için neler yapıyoruz

Moderatörümüz; transfer alanı üzerinden satıcı ile iletişime geçer ve kanal giriş bilgilerini alır. Kanala giriş yaptıktan sonra aşağıdaki kontrollerini yapar.

Verilen email adresinin kanalın asıl sahibi olup olmadığının kontrolü
Kanala atanmış diğer hesapların tespiti ve bağlarının kopartılması
Para kazanma özelliğinin aktif olup olmadığının kontrolü
Abone sayısı ve kanal açılış yılı
Kanalda ihlal olup olmadığının kontrolü

Yukarıdaki kontrol ve işlemler youtube kanal transferi için büyük önem arz etmektedir. Moderatörümüz bu kontrollerden sonra durumu alıcıya raporlar ve alıcının kanala girerek kendi kontrollerini yapmasına izin verir. Adsense ile ilgili kontrollerin alıcı tarafından yapılması gerekmektedir. Alıcının onayından sonra asıl sahip email adresi alıcının üzerine aktarılır.

UNUTMAYIN! Gmail uygulamasının çok katı güvenlik politikaları mevcuttur. Yani kanal transferi için moderatörlerimiz maillere giriş yapmakta ve şüpheliye düşürmeden alıcının üzerine aktarımı gerçekleştirmektedirler. Mail hesabının şüpheliye düşürülmesi durumunda tam aktarım için belirli bir süre beklemek gerekmektedir (Yöntemleri tarafımızdan bilindiği için hesap daha önce şüpheliye düşürülmediyse bu sorunla karşılaşmamaktayız). Transfer sırasında böyle bir durum yaşanırsa para havuz hesabında tam geçiş gerçekleşinceye kadar bekletilir.

Kanal marka hesabıysa ve satıcı mail adresini vermek istemezse; moderatörümüz, alıcıya ait mail adresini kanala yönetici olarak atar. Youtube politikaları gereği marka hesaplarında yöneticilerin asıl sahip yapılabilmesi için belirli bir süre beklemek gerekmektedir. Bu süre boyunca para havuz hesabında güvenle korunur. Süre dolduktan sonra moderatör tarafından yönetici olarak atanan bu mail asıl sahip olarak atanarak; satıcının mail adresi kanaldan kopartılır.

6. Harika! İşlem tamam...

Hesap tam olarak alıcının üzerine aktarıldıktan sonra para satıcının hesapsat.net cüzdanına aktarılır. Profil - Hesap Bakiyem alanından cüzdandaki para görüntülenebilir ve satıcı dilerse Banka hesabına, Papara veya İninal hesabına çekim oluşturabilir. Banka bilgileri Profil - Hesap Ayarlarım - Banka Bilgilerim alanından girilebilir.

İşlem tamam, her iki tarafa da hayırlı olsun