Transfer detayını öğrenmek istediğiniz sosyal medya uygulamasını seçiniz


1. Hesabı satın al

Satın al butonuna bas ve karşına çıkan ödeme seçeneklerinden sana uygun olanı seçerek ödemeni yap. Kredi kartı, Havale/EFT ve Wise ile ödeme işlemini gerçekleştirebilirsin. Ödemeden sonra aynı sayfada yer alan bildirim formunu bize göndermeyi lütfen unutma.


2. Transfer alanı oluşturulur

Satın alımdan sonra site üzerinde bu transfere özel hesap transfer alanı aktive edilir. MIYEC tarafından bilgilendirme SMS leri kayıtlı telefonuna gönderilir. Profil-Aldıklarım menüsü alıcılar için; Profil-Sattıklarım menüsü de satıcılar için aktifleşir. Bu menüden de transfer alanına geçiş sağlanabilir. Tüm aktarımlar site üzerinden yapılır ve whatsapp üzerinden işlem yapılmaz!


3. Moderatör atanır

Satın alımdan sonra; çalışma saatlerimiz içerisinde (Haftanın 7 günü 10:00 - 00:00) ortalama 15dk içerisinde tarafımızdan işinde uzman moderatörünüz hesap transfer işlemi için atanır. Moderatörünüz atandıktan sonra kayıtlı telefonuna MIYEC tarafından SMS gönderilir. Transfer alanında alıcı ve satıcı asla bir araya gelmez ve kontrolsüz bir şekilde aktarım yapamaz. Sadece moderatör hem alıcı hem de satıcıyla ayrı ayrı iletişime geçerek hesap transferini yapar.


4. Dilersen işlemi iptal edebilirsin

Moderatörünüz hesabı satıcıdan alır ve kontrollerini yapar. Sizin de hesaba giriş yapmanıza izin verir. Siz de kontrollerinizi yapabilirsiniz. Transfer sırasında işlemi iptal etme hakkı tamamen sizdedir. Eğer satıcı kaynaklı bir sorun varsa (ilan detayında belirtilen bilgilerde hata mevcutsa) işlemi iptal edebilir ve ilan ücretinin tamamını iade alabilirsiniz. İlan bilgileri doğru olmasına rağmen iptal etmeniz durumunda ise sadece komisyon bedeli tahsil edilir.


5. Tiktok hesaplarının transferi için neler yapıyoruz

Moderatörümüz; transfer alanı üzerinden satıcı ile iletişime geçer ve hesap giriş bilgilerini alır. Hesaba giriş yaptıktan sonra hesap ile ilgili aşağıdaki kontrollerini yapar.

Bağlı hesap kontrolü ve bağın kopartılması (hesaba bağlı başka bir sosyal medya hesabı olup olmadığının kontrolü)
Takip ve beğeni engeli kontrolü
Takipçi sayısı ve beğeni sayısı kontrolü
Canlı yayın özelliğinin aktif olup olmadığının kontrolü
Para kazanma özelliğinin aktif olup olmadığının kontrolü
Ekran paylaşımı özelliğinin aktif olup olmadığının kontrolü
Canlı yayın özelliği aktif mi kontrolü
Hesapta ihlal olup olmadığının kontrolü
Şüpheli işlem tespiti (Hesapta herhangi bir şüpheli işlem yapılıp yapılmadığının kontrolü)

Yukarıdaki kontrol ve işlemler tiktok hesabının transferi için büyük önem arz etmektedir. Moderatörümüz bu kontrollerden sonra durumu alıcıya raporlar ve alıcının hesaba girerek kendi kontrollerini yapmasına izin verir. Alıcının onayından sonra hesabı alıcının üzerine aktarır. Alıcının eposta adresi ve telefon numarası hesaba aktarılarak transfer işlemi tamamlanır.

6. Harika! İşlem tamam...

Hesap tam olarak alıcının üzerine aktarıldıktan sonra para satıcının hesapsat.net cüzdanına aktarılır. Profil - Hesap Bakiyem alanından cüzdandaki para görüntülenebilir ve satıcı dilerse Banka hesabına, Papara veya İninal hesabına çekim oluşturabilir. Banka bilgileri Profil - Hesap Ayarlarım - Banka Bilgilerim alanından girilebilir.

İşlem tamam, her iki tarafa da hayırlı olsun