Yabancı kitleli 111k acil satılık

Hesap adı
: al * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 110000 (110K)
Kategori
: Kişiler ve Bloglar
Gönderi sayısı
: 103
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2021
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Yüksek
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Story izlenmesi 24 saatte 15 -30 bin arası her attığı post keşfette düzenli post ile bir ay sonra milyonluk hesap olması kaçınılmaz şuan reklam almıyorum almak istesem günlük 30 dolar garanti. Reklam almama sebebim takipçi düşü olmasını istemiyorum. 200 bin üzeri reklam hedefim idi. Alan kişi aktiflik konusunda sıkıntı yaşamayacak. Resimleri paylaştım analiz için sadece bir aylık raporda 3 buçuk milyon hesaba erişti
Save story post reklam 50 $
Amazon affiliate ve Shopify reklam yapsanız birde aylık çok iyi rakamlar kazanılabilir. Yurt dışına yerleşme sebebi ile paraya sıkıştım oyuzden satilik
Önemli not: birçok ünlü mavi hesap tarafından takip ediliyor ve beğeni alıyor 7.5 milyon takipçisi olan ünlü olan hesap bile bunlardan biri.
Not 2 bu paraya aciliyeti olmasa satmam 1 milyon Türk takipci olanlar bunu aylık kazanabileceği rakamlara ulaşamaz dolar yüzünden.

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

22668    |    0
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

12957    |    18
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

8319    |    0
Teklif verebilmek için giriş yapmalı ve Cep telefonu onaylı üyemiz olmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzu Profil -> Hesap Ayarlarım -> SMS/Email Aktivasyon alanından onaylatabilirsiniz. Cep telefonunuzu onaylatmak için tıklayınız
aknglk
aknglk
(Uye ID #68889)


Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Ocak 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 110000 (110K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 13800 TL dir. Hesap 2021 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 1% türk takipçi ve 70% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.