Satılık market sayfası - 2 yıldır aktif (aylık gelirli)

Hesap adı
: ma * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 163553 (164K)
Gönderi sayısı
: 3740
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
Takip Edilen
: 3
Meta Verified
: Aktif değil
İlk mail
: Yok (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Takipçi Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Tanıtım ve İnceleme
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : 1 adet ihtar

Aktif market bilgilendirme paylaşımı sayfasıdır. Farklı projelere geçeceğim için satıyorum. Storyler 5-10k arası görüntülenme almakta. (Affialite marketing reklam paylaşımı olduğu için görüntülenme düşük, normal paylaşımlar +10k üzeri görüntülenme almakta).

* 2 yıldır sürekli aktif sayfadır ve sıfırdan bu takipçiye dek keşfet algoritması ile gelişmiştir.
* Aylık 2 milyon erişimi bulunmaktadır. (Güncel)
* Aylık düzenli gelir kazandırmaktadır. (Aylık 5.000₺ - 10.000₺ arasında değişiklik göstermektedir. Bayram veya özel günlerde (babalar günü, anneler günü vs) aylık kazanç 10.000₺ ve üzerine çıkabilmektedir.)
* %67 oranında kadın kitleye sahiptir.
* Yalnızca 1 adet ihtar bulunmaktadır (Eylül 2023 tarihli). O tarihten beri herhangi bir ihtar/uyarı almamıştır.

Takas teklif etmeyiniz.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Haydi tıkla ve öğren >
Satıcıya soru sorun
comment
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

15145    |    19
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

23133    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

12048    |    2
Teklif verebilmek için giriş yapmalı ve Cep telefonu onaylı üyemiz olmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzu Profil -> Hesap Ayarlarım -> Cep telefonu onayı alanından onaylatabilirsiniz. Cep telefonunuzu onaylatmak için tıklayınız
must
must
(Uye ID #67428)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
1 saat önce

Üyelik
Aralık 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter

Satılık 164K takipçili instagram hesabı

Bu; 164K takipçili bir Instagram Hesabı satış ilanıdır. Bu hesabın satış fiyatı sadece 44000 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 67% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 164K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik, butik, futbol, mizah, e-ticarete veya kişisel kullanıma uygun Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.