İhtiyaçtan Satılık Etkileşimli Kadın Fake

Hesap adı
: dam * * * * * * * Gör
Takipçi
: 38545 (39K)
Kategori
: Kişiler ve Bloglar
Gönderi sayısı
: 93
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2018
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Yok (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Satıcı aktiflik testine izin vermiyor. Aktiflik testinde; transferi yapılan hesap gizliye alınır, bir gönderi bir de hikaye paylaşılarak 24 saatlik etkileşim oranı kontrol edilir. Paylaşılacak gönderi için satıcının onayı alınır.
80% - 31K
50% - 19K
1% - 385
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Dm kutusunda yüzlerce mesaj var ve istek kutusunda da birikmiş mesajlar duruyor her türlü değerlendirilebilir bir hesap.İlk mail kişisel olduğu için değiştirildi. Daha önce ufak bir süre iddaa için kullanıldı yine aynı isim üzerinden şuan normal kişisel olarak kullanılıyor yatırım yapılabilir getirisi baya olur mesaj atanlar,takipçiler çocuk değil olgun kişiler.

Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir.
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

13408    |    0
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

14220    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

3025    |    0
Teklif Listesi

klcosmn - 1750TL 11gn önce
emreyardim
emreyardim (#20202)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
9 saat önce

Üyelik
Ocak 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 38545 (39K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 1430 TL dir. Hesap 2018 yılında açılmış olup, 80% organik takipçi, 50% türk takipçi ve 1% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.