Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 334 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Satılık 26k Takipçili Instagram Hesabı

Hesap adı
: sev * * * * * * Gör
Takipçi
: 26071 (26K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 1091
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2019
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Satıcı aktiflik testine izin veriyor. Aktiflik testinde; transferi yapılan hesap gizliye alınır, bir gönderi bir de hikaye paylaşılarak 24 saatlik etkileşim oranı kontrol edilir. Paylaşılacak gönderi için satıcının onayı alınır.
100% - 26K
100% - 26K
60% - 16K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


SÖZ SAYFASI Aktif söz sayfasıdır 1000-3000 arası beğeni alıyor keşfet hesabıdır İlk mail vardır Özel konseptli postları vardır. Tamamen orjinal içeriktir Büyük sayfaların geneli takiptedir söz alıyordur. Özel isimlidir. Takip edilen 1 dir yansayfamızdır.

Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir.


2700TL
Söz Sayfası Aktif Kadın Oranı Yüksek İlk Mailli Satılık

Instagram
2700TL
Butik Hesabı Tamamen Projelik İlk Mailli Satışta

Instagram


Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

3362    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

4588    |    1
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

3149    |    0
mertpehlivan26
mertpehlivan26 (#5984)

5 Puan (3 işlem)

Aktivite
4 saat önce

Üyelik
Eylül 2019

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 26071 (26K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 3392 TL dir. Hesap 2019 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 60% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.