Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 325 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Satılık 122k Takipçili Bayan Giyim Sayfası

Hesap adı
: mod * * * * * * * Gör
Takipçi
: 121992 (122K)
Kategori
: E-ticaret
Gönderi sayısı
: 3694
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2016
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Satıcı aktiflik testine izin vermiyor. Aktiflik testinde; transferi yapılan hesap gizliye alınır, bir gönderi bir de hikaye paylaşılarak 24 saatlik etkileşim oranı kontrol edilir. Paylaşılacak gönderi için satıcının onayı alınır.
100% - 122K
100% - 122K
90% - 110K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Bayan Giyim Satışı Yaptığımız İnstagram Sayfamızı Kişisel Nedenler Sebebi İle Çalıştırımadığımız İçin Satıyoruz , 


Sayfamızın Takipçileri Tamamen Organiktir , Kış Ve Yaz Sezonları Olarak 6 Aylık Periyotlarda Aktif İş Yapmaktadır. 


Ağustos&Ocak Dönemleri (Kış Sezonu) Aylık 5,000-30,000 TL Arası Net Kara Ulaşmanız Mümkün (Sayfayla İlgilenip Yoğun Tempoda Çalışmanız Koşuluyla)


Şubat&Temmuz Dönemleri(İndirim&Yaz Sezonu) Aylık 3,000-10,000 TL Arası Net Kara Ulaşmanız Mümkün (Sayfayı Sürekli Aktif Tutmanız Gerekli)


Not: Ciddi Alıcılarla Görüşme Sonrası Kargo Gönderilerden Raporlamalar İle Aylık Cirolar İletilecektir.


Satışta Verilecekler ;


İnstagram Sayfası + Reklam Hesabı + Facebook Hesabı + İnternet Sitesi + Whatsapp Hattı + Yönetim Paneli (yıllık anlaşma yapılmaktadır)

Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir.
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

14076    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

25276    |    5
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

51474    |    46
moda
moda (#22789)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
4 gün önce

Üyelik
Mart 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 121992 (122K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 180250 TL dir. Hesap 2016 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 90% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.