Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır!

Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 222 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

@Pmatın 2018

User
1000
Gönderiler
48000
Takipçi
Otomobil ve Taşıtlarİlk Eposta - Bu nedir?
Yok

Kurucu Eposta - Bu nedir?
Var

Modifiye Sayfası Haftalık Görünt. +2milyon

2200 TL
Satıcı Bilgileri
AhmetCYK06
AhmetCYK06

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
12 gün önce

Üyelik Tarihi:
Mayıs 2020

Hesap full organik, hemen her gönderisi keşfete düşmektedir. Keşfete düşenler 50-250k arası görüntülenme alır, keşfete düşmese bile minimum 10k görüntülenme alır. Hikayeler minimum 3k genelde 10-30k arası izlenir. Haftalık görüntülenme +2 Milyon, erişilen hesap 800k dır. Kendiliğinden günde 50-60 takipçi gelmektedir. Reklam vermek isteyenler de oluyor. İlk mail kapalıdır, kurucu mail verilecek. Detaylar ve hesabın ismi için pm atın. 

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?