Keşfeti Açık Hesap Ucuza

Hesap adı
: kok * * * * * * * Gör
Takipçi
: 4833 (5K)
Kategori
: Diğer Kategori
Gönderi sayısı
: 25
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Yok (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Satıcı aktiflik testine izin vermiyor. Aktiflik testinde; transferi yapılan hesap gizliye alınır, bir gönderi bir de hikaye paylaşılarak 24 saatlik etkileşim oranı kontrol edilir. Paylaşılacak gönderi için satıcının onayı alınır.
100% - 5K
100% - 5K
50% - 2K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Fiyatı düşürdüm aciliyetten ilk gelen alır .


.


.


.


.Hesap 2020  kurulumlu keşfeti açık 


Yalana dolana gerek yok hesap ismiyle bile iş yapar , aktiflik artırılması lazım ben aktif olarak kullanırken keşfetten besleniyordu. Hesabı bı süredir aktif olarak kullanmıyorum düşüş yok türk kaliteli hesap alan kişi  biraz aktiflik arttırıp keşfetten hesabı kolaylıkla besleyebilir. 

Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir.
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

3148    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

3025    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

4587    |    1
Gokalp
Gokalp (#12700)

5 Puan (1 işlem)

Aktivite
7 saat önce

Üyelik
Mayıs 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 4833 (5K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 199 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.