Global satış sayfası para kazanan

Hesap adı
: ju * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 49200 (49K)
Kategori
: Mobilya, Ev ve Bahçe
Gönderi sayısı
: 15
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Çok Yüksek
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Öncelikle bu hesap birçok mavi tikli hesap tarafından takipde ve çoğu takipçisi 20k üstü takipçileri olan sayfalar .resimlere bakınız.
Sayfa ultra aktiftir 5-10k story görüntüleme
Ben Amazon affiliate yapıyorum 2 günde 4 ürün sattım kendi Shopify veya dropshipping sitem olsa çok daha fazla satış yaparım.keşfet şuan tam açık olmadığı halde videolar 3 gün içinde 15-30k sadece takipçi izlenimi alıyor etkileşim ultra! Keşfet açılırsa bu etkileşimleri videolar milyon görür. Yurt dışına bebek çocuk mutfak ev dekor makyaj kısacası bayan ürün satmak isteyenler için süper sayfa. Ister dropshipping yap ister kendi ürünlerini micro ihracat yap!
Veya istediğiniz sayfaya çevirin
Teklif verebilirsiniz.

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

71368    |    45
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

8345    |    0
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

13214    |    18
Teklif verebilmek için giriş yapmalı ve Cep telefonu onaylı üyemiz olmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzu Profil -> Hesap Ayarlarım -> SMS/Email Aktivasyon alanından onaylatabilirsiniz. Cep telefonunuzu onaylatmak için tıklayınız
inancbusiness
inancbusiness
(Uye ID #26637)


Aktivite
1 gün önce

Üyelik
Mayıs 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 49200 (49K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 2875 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 1% türk takipçi ve 100% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 49K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Instagram Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.